Korduma kippuvad küsimused

Kes on Nordic Hypo peamised kliendid?

Nordic Hypo finantseerib nii füüsilisi kui ka juriidilisi isikuid, kes vajavad paindlikke finantseerimislahendusi. Paljud meie kliendid on väikeettevõtjad, kes vajavad lisafinantseeringut uue ärisuuna loomiseks või olemasoleva äri finantseerimiseks.

Kas Nordic Hypo refinansteerib olemasolevaid laene teistest finantseerimisasutustest?

Paljud kliendid on kasutanud meie hüpoteeklaenu oma olemasolevate kallimate kohustuste refinantseerimiseks ning nende eest makstavate intresside ja tasude vähendamiseks. Meie hüpoteeklaenu abil on võimalik olemasolevate kallimate kohustuste koondamise kaudu (konsolideerimine) vähendada märkimisväärselt jooksvaid maksekohustusi, kaasates samas vajaduse korral ka lisakapitali.

Kui suur on Nordic Hypo laenuintress?

Pakume oma klientidele laenutooteid, mille puhul arvestatakse intresse tegelikult laenusummalt (sarnaselt pankadega). Meie laenuintressid algavad 10%-st aastas. Konkreetne laenupakkumine oleneb soovitava laenuaja pikkusest, maksegraafikust, pakutavast tagatisest ning kliendi krediidivõimest. Konkreetse pakkumise saamiseks võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Kui kaua on ettevõte tegutsenud?

Ettevõte alustas tegevust 2010. aastal, kuid meie meeskonnal on finantssektoris töötamise kogemust üle 20 aasta.

Kas laenu on võimalik varem tagastada ning kas selle eest peab maksma trahvi?

Laenu on võimalik ennetähtaegselt tagastada. Trahvi ei pea maksma kui laenu ennetähtaegsest tagastamisest on ette teatatud kolm kuud.

Kas Nordic Hypo laen on turvaline?

Rahaasjades on turvalisus ja konfidentsiaalsus tähtsad tegurid, mille puhul ei saa kompromissi teha. Nordic Hypo meeskonnal on finantssektoris töötamise pikaajaline kogemus, seetõttu võivad meie kliendid olla kindlad, et nende isikuandmed ja laenuinfo on kaitstud. Nordic Hypo meeskond kasutab nüüdisaegset ja mitmekülgselt katsetatud IT-süsteemi, kus andmekaitsele on pööratud erilist tähelepanu.