Nordic Hypol on suur rõõm juba teist aastat järjest kuulutada välja ühiskampaania SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondiga, et toetada haigeid lapsi – seekord läbi heade soovide jagamise.

Laste abistamiseks tuleb Facebookis oma seinale avalikult postitada kas pilt või video, millega edastatakse oma jõulusoov. Kõik pildid ja videod tuleks varustada märksõnaga #jagamejõulurõõmu. Lisaks visuaalse materjali jagamisele oodatakse osalejatelt ka üleskutseid oma kolmele sõbrale, mis tähendab, et piltide all tuleks märgistada ehk tag’ima oma kolm sõpra, et ka neid heategude aktsioonis osalema ärgitada – nii koguneb abivajavatele lastele üha suurem annetussumma.

Kel pildi või video näol jõulurõõmu jagamiseks mahti pole, saab seda teha helistades annetusnumbril 900 5025 ning toetades 5 euroga raskelt haigete laste ravitingimuste parandamist. Oodatud on loomulikult ka kõigi jõulusoovi edastanute kõned.

“Lastefond on vaieldamatult üks tublimaid heategevusorganisatsioone, kes on oma professionaalsuse ja aktiivsusega aidanud juba väga paljusid sügava või raske puudega lapsi ja nende vanemaid Eestis. Nordic Hypo jaoks on jätkuv koostöö Lastefondiga loomulik jätk eelmise aasta edukale kampaaniale, kui palusime inimestel jagada mõmmikuga pilte. Sel aastal kutsume inimesi üles jagama jõulurõõmu ja häid soove, millega kaasneb heategu,” kommenteeris koostööd Nordic Hypo juhatuse esimees Sten Tikk.

Lastefondi tegevjuht Sandra Liiv lisab, et aktsiooni taga peitub lisaks haigetele lastele raha kogumisele ka lihtne soov inimestele jõulude ajal rõõmu teha: “Et meie hektilises maailmas toimuv inimesi liialt ei rusuks, tuleks keskenduda väikestele rõõmudele. Usume, et ka pisike südamlik jõulurõõmu-sõnum aitab tuua naeratuse näole ning soojuse hinge, sest lisaks hea soovi edastamisele antakse oluline panus ka haigete laste abistamiseks.”

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi heategevusorganisatsioone, mis on alates 2000. aastast annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning sadu eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku ligi kolme miljoni euroga. Lastefondi vahendusel on võimalik haigeid lapsi aidata hakates püsiannetajaks aadressil https://www.lastefond.ee/pusiannetus/.

Nordic Hypo on Eesti kapitalil põhinev kinnisvara tagatisel laenu pakkuv ettevõte, mida iseloomustab pangale omane usaldusväärsus ja läbipaistvus, aga väikesele ettevõttele omane paindlikkus ja personaalsus.