Ettevõttest

Usaldusväärne ja pangast paindlikum finantspartner.

Mis on
Nordic Hypo?

Nordic Hypo on Eesti kapitalil põhinev usaldusväärne ja läbipaistev finantsettevõte, mis pakub kinnisvara tagatisel laene. Meie jaoks on oluline iga klient, seepärast leiame alati lahenduse, mis vastab täielikult kliendi ootustele ja vajadustele.

Meie meeskond koosneb spetsialistidest, kellel on Eesti finantsteenuste turul pikaajalised kogemused. Seetõttu saame oma klientidele olla rahaasjades vääriline partner.

Meie missiooniks on õpetada kliente leidma julgeid ja nutikaid finantslahendusi oma projektide elluviimiseks ning äri kasvatamiseks.

Meie visioon on olla klientide jaoks usaldusväärseim ja eelistatuim alternatiiv pangale.

Väärtused

Läbipaistvus

Selgitame kliendile väga täpselt, milline on teenuse hind ning kui palju peab ta laenu puhul tagasi maksma. Meie teenusega ei kaasne varjatud kulusid. Laenuotsuse tegemisel lähtume kindlatest kriteeriumitest ja hindame kliendi tegelikku finantsvõimekust.

Usaldusväärsus

Meid saab täielikult usaldada. Hoidume stsenaariumitest, mis võivad kliendile riskantseks osutuda ning anname laenu vaid tagatisvara osalise väärtuse ulatuses. Tagatisvara väärtust ning klientide finantskäitumist hindavad meie eksperdid.

Paindlikkus

Meie laenunõustamine on asjatundlik. Pakume kliendile laenu, mis on täpselt tema vajadustele vastav. Usaldame kliendi otsustusvõimet ning ei kirjuta talle ette, kuidas laenu kasutada. Maksegraafikute koostamisel võtame arvesse kliendi vajadusi.

Meie peamised kliendid

Nordic Hypo finantseerib nii füüsilisi kui ka juriidilisi isikuid, kes vajavad oma vajadustele vastavaid finantseerimislahendusi. Meie ettevõtete laenuportfellis on sadu väikefirmasid, kuhu kuuluvad ehitus- ja kinnisvarafirmad, põllumajandusettevõtted, kaubandusfirmad ning erinevad teenusepakkujad.

Paljud meie kliendid on väikeettevõtjad, kes vajavad lisafinantseeringut uue ärisuuna loomiseks või olemasoleva äri finantseerimiseks.

Nordic Hypo klientide hulgas on palju põllumajandus-ettevõtteid, kelle sissetulekud on hooajalised. Näiteks tegemist võib olla igati ettevõtliku inimesega, kes on tegutsenud pikalt ning selge sihiga, kuid tulenevalt valdkonna eripäradest ei mahu ta pankade jaoks nn ideaalmõõtudesse. Kui selline klient vajab kiiret kapitalisüsti, näiteks turusituatsiooni muutustega kohanemiseks või hoopiski uue tegevuse alustamiseks, saame pakkuda personaalset lähenemist, arvestades, et põllumeeste tulud on sesoonsed.

Leiame ettevõtjale kiiresti parimad finantseerimislahendused.

Kes me oleme?

Nordic Hypo meeskond on hoolikalt komplekteeritud oma ala asjatundjatest. Meie laenunõustajate ja otsustajate keskmine valdkonna kogemus on 20 aastat, seega omame piisavalt teadmisi ja kompetentsi, et olla teile vääriline partner teie rahaasjades.

Meie inimeste moto on teadmised, paindlikkus, personaalsus ja mõistmine.

Heikki Rannik

Juhatuse liige

Sten Tikk

Juhatuse liige

Elve Lagutkin

Kliendisuhete juht